© Vojtěch Jakubowski - realizace základů staveb a inženýrských sítí
VJstav .cz

Novinky a informace

Zde naleznete důležité informace, rady i novinky pro základové

desky staveb.

Základové desky provádíme převážně v oblasti severní moravy (Ostrava, Havířov, Frýdek Místek atd). Základová deska je důležitou etapou výstavby rodinného domu. S realizacemi základových desek pro rodinné domy máme zkušenosti. Tuto mnohaletou praxi rádi uplatníme na Vaší stavbě. Neváhejte nás oslovit. Rádi s Vámi prokonzultujeme a naceníme realizaci Vaší základové desky a případných výkopů inženýrských sítí a dalších například terénních úprav pozemku.

Máte dotazy? Zajímá vás přesné nacenění základové desky, časová

náročnost, termíny nebo další informace?

Neváhejte nás oslovit!
Základová deska Základy přenášejí váhu domu na podkladovou půdu. U běžných staveb (rodinných domů a garáží), se standardně používají betonové nebo také železobetonové základové pasy a základová deska. Výjimečně potom takzvané piloty (sloupy pod plošnými základy).
Než začnete kopat… Nezbytným předpokladem pro realizaci základů stavby do daného podloží je geologický (geotechnický) průzkum, jehož výsledky jsou součástí projektu. Geologický průzkum popisuje poměry zeminy, vlastnosti podzemních vod a stavy hladin. Je vhodné tento průzkum spojit i s průzkumem radonu.

+420 605 318 297

info@vjstav.cz