© Vojtěch Jakubowski - realizace základů staveb a inženýrských sítí
VJstav .cz

Stroje - strojní vybavení

Bagr Komatsu WB 97R

WB97R-5 nabízí vysokou produktivitu a nejvyšší výkon, zvýšenou vylamovací sílu i nosnost. Jádrem hydrauliky rýpadlo-nakladačů KOMATSU je uzavřený systém CLSS (Closed Load Sensing System - snímání zatížení v uzavřeném systému). Díky proměnnému průtoku dokáže systém efektivně dodávat výkon dle potřeby stroje. Dvojice provozních režimů, “Power” a “Economy”, umožňuje obsluze pohodlně volit mezi maximálním výkonem a minimální spotřebou paliva.

Minibagr CAT 301.8C

Minirypadlo (minibagr) Caterpillar model 301.8C s nulovým přesahem zádi tzn., že horní nástavba - otoč během otáčení nepřesáhne šířku podvozku, takže obsluha se může plně soustředit pouze na svoji práci. Stroj s vyšším výkonem a mimořádně vyváženou kombinací rozměrů a provozní hmotnosti ve své kategorii činí z tohoto modelu jedinečnou volbu při terénních úpravách, bouracích a dokončovacích pracech, stavbách inženýrských sítí a všudem tam, kde je málo místa k manipulaci.

Nákladní automobil Iveco s přívěsem

Nákladní automobil s nosností 6,5 tuny pro převoz stavebních materiálů s přívěsem. Díky možnosti volby mezi velkým bagrem a malým rypadlem mají naši zákazníci jistotu, že práce, na které si nás najmou, budou provedeny profesionálně a co s nejmenším dopadem na okolní terén. Nákladním vozidlem odvezeme přebytečnou zeminu, stavební materiál a navezeme kvalítní půdu pro úpravu terénu kolem stavby.

+420 605 318 297

info@vjstav.cz